  7. ACT20C-GTW-100-MTCP-S
  8. Tartozékok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
ACT20C-GTW-100-MTCP-S
ACT20C-GTW-100-MTCP-S
  • Tartozékok5
  • Kapcsolódó termékek6
  • ACT20C-LBT-10
    ACT20C-LBT-10
    • Elektronika
    • Leválasztó erősítő és mérésátalakító
    • ACT20C – Hálózattal kompatibilis mérésátalakító
    • Hálózat-kompatibilis áram-mérőjeladók ACT20C
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Buszlezáró ACT20C állomáshoz, Input : 0…40/50/60 A, Output : Impulzus
    Adatlap Letöltések
  • SAMPLE CH20M BUS 250MM TS 35X7.5
    • Elektronika
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Szerelősín buszrendszer, Mintakészlet, OMNIMATE Housing - CH20M sorozat, Szélesség: 25.1 mm
    Adatlap Letöltések
  • SAMPLE CH20M BUS 250MM TS 35X15
    • Tartozékok
    • ACT20 (DIN sínnel és tápegységekkel)
  • ESG 6.6/20 BHZ 5.00/04
    ESG 6.6/20 BHZ 5.00/04
    • Munkahely és tartozékok
    • Jelölők
    • Készülékjelölők
    • ESG 6.6/... BHZ
    • Üres
    200 Darab
    ESG, Készülékjelölők x 20 mm, PA 66, Szín: fehér, dugaszolható
  • ESG 8/13.5/43.3 SAI AU
    ESG 8/13.5/43.3 SAI AU
    • Munkahely és tartozékok
    • Jelölők
    • Készülékjelölők
    • MultiCard
    • ESG
    • Üres
    5 Darab
    ESG, Készülékjelölők x 13.5 mm, PA 66, Szín: Áttetsző, dugaszolható