  10. BLF 3.50/10/180LR SN OR BX
  11. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLF 3.50/10/180LR SN OR BX
BLF 3.50/10/180LR SN OR BX
  • Odpowiedniki2
  • Produkty pokrewne17
  1. Złącza męskie, przyłącze lutowane THR
  2. Znaleziono produktów: 2
  • SL-SMT 3.50/10/90RF 1.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 3,50 mm (0.138 inch) - seria BL/SL 3.50
    • Złącza męskie, przyłącze lutowane THR
    • SL-SMT 3.5/90RF
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz zatrzaskiwany, Połączenie lutowane THT/THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 10, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 1.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • SL-SMT 3.5/180RF
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz zatrzaskiwany, Połączenie lutowane THT/THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 10, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 1.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia