  10. BLF 5.08HC/03/180 SN OR BX
  11. Karşı parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
BLF 5.08HC/03/180 SN OR BX
BLF 5.08HC/03/180 SN OR BX
  • Aksesuarlar4
  • Karşı parçalar36
  • İlgili ürünler43
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 36 ürün bulundu
  • SL-SMT 5.08HC/03/90 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box