  10. BLF 5.08HC/19/180 SN OR BX
  11. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLF 5.08HC/19/180 SN OR BX
BLF 5.08HC/19/180 SN OR BX
  • Příslušenství6
  • Protikusy2
  • Příbuzné výrobky43
  1. Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
  2. Nalezen 2 výrobků
  • SL-SMT 5.08HC/19/90G 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90G
    • SL-SMT 5.08HC/90G Box
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 19, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SLS 5.08/19/180B SN OR BX
    SLS 5.08/19/180B SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory samci - šroubové připojení upínacím třmenem
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    18 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zástrčka, 5.08 mm, Počet pólů: 19, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 3.31 mm², Box