  11. BUF 10.16IT/03/180F AG BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BUF 10.16IT/03/180F AG BK BX
BUF 10.16IT/03/180F AG BK BX
  • Tillbehör1
  • Motdelar3
  • Använda produkter4
  1. Male headers, solder connection
  2. 3 produkter hittades
  • SU 10.16HP/03/90F 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/03/90F 3.5AG BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 16mm²
    • Male headers, solder connection
    • SU 10.16HP/90
    • SU 10.16HP/90F
    Produkt-ID:
    VPE:
    36 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Rasterfläns, THT lödanslutning, 10.16 mm, Antal poler: 3, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, försilvrad, svart, Box