  11. BVZ 7.62HP/08/180 SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVZ 7.62HP/08/180 SN BK BX
BVZ 7.62HP/08/180 SN BK BX
  • Příslušenství4
  • Protikusy3
  • Příbuzné výrobky10
  1. Zástrčné hlavice, připojení pájením
  2. Nalezen 3 výrobků
  • SV 7.62HP/08/90G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/08/90G 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Zástrčné hlavice, připojení pájením
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90G SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 8, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SV 7.62HP/08/180G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/08/180G 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180G SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 8, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270G SN
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 8, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box