  7. DLI 2.5/LD-RT/PNP +- DB
  8. Anvendte produkter
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
DLI 2.5/LD-RT/PNP +- DB
DLI 2.5/LD-RT/PNP +- DB
  • Tilbehør16
  • Anvendte produkter10
  • DLI 2.5 DB
    DLI 2.5 DB
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Signal wiring
    • System DLA and DLI
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    100 PC
    Initiator/actuator terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Number of connections: 4, Number of levels: 3, TS 35
    Datablad Downloads
  • DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB
    DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Signal wiring
    • System DLA and DLI
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    50 PC
    Initiator/actuator terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 30 V, Number of connections: 4, Number of levels: 3, TS 35
    Datablad Downloads
  • DLI 2.5/LD-GN/NPN -+ DB
    DLI 2.5/LD-GN/NPN -+ DB
    50 PC
  • DLI 2.5/LD-RT/NPN -+ DB
    DLI 2.5/LD-RT/NPN -+ DB
  • DLI 2.5/LD-RT/PNP +- DB
    DLI 2.5/LD-RT/PNP +- DB
  • DLA 2.5 DB
    DLA 2.5 DB
    100 PC
    Initiator/actuator terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 17.5 A, 250 V, Number of connections: 3, Number of levels: 3, TS 35
  • DLA 2.5/D DB
    DLA 2.5/D DB
  • DLA 2.5/LD-RT DB
    DLA 2.5/LD-RT DB
    Initiator/actuator terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 17.5 A, 30 V, Number of connections: 3, Number of levels: 3, TS 35
  • VLI 1.5 DB
    VLI 1.5 DB
    Initiator/actuator terminal, Screw connection, dark beige, 1.5 mm², 17.5 A, 250 V, Number of connections: 6, Number of levels: 4, TS 35
  • VLI 1.5/PE DB
    VLI 1.5/PE DB