  11. DRR373220L
  12. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRR373220L
DRR373220L
  • Příslušenství13
  • Protikusy1
  • Příbuzné výrobky8
  • DRR373012L
    DRR373012L
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRR (šířka 38 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 3 přepínací kontakty
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRR (šířka 38 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 3 přepínací kontakty
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 48 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • DRR373220L
    DRR373220L
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 220 V DC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 115 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    D-SERIES DRR, Relé, Počet kontaktů: 3, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No