  10. KP-M14/-150
  11. Je příslušenstvím
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
KP-M14/-150
KP-M14/-150
  • Příslušenství9
  • Je příslušenstvím14
  • Příbuzné výrobky6
  1. ... pro tubulární (EN 13600), kompresní (din 46235) a krimpovací (DIN 46234) kabelová oka
  2. Nalezen 14 výrobků
  • ES EPG 45 HEX 150
    ES EPG 45 HEX 150
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • mechaniczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 300 mm²
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 szt.
    150mm², Zacisk sześciokątny
    Datový list Soubory ke stažení
  • ES EPG 45 WM 150
    ES EPG 45 WM 150
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 szt.
    150mm², Zagniatanie WM
    Datový list Soubory ke stažení
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 150mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 120mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 WM 150
    ES EPG/HPG 60 WM 150
    • ... do końcówek kablowych rurowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 150mm², Zagniatanie WM
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    6mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    25mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Zacisk sześciokątny