  10. KQN-M12/-185
  11. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
KQN-M12/-185
KQN-M12/-185
  • Akcesoria2
  • Jest dodatkiem8
  • Produkty pokrewne4
  • WFF 120
    WFF 120
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    • Złączki szeregowe przelotowe i PE
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    5 szt.
    Zaciski śrubowe (złączki specjalne), Przelotowa rzędowa listwa zaciskowa, Przekrój pomiarowy: 120 mm², Przyłącze sworzniowe, montaż bezpośredni
    Specyfikacja Probieranie
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    6mm², Zacisk sześciokątny
    Specyfikacja Probieranie
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    1 szt.
    50mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 240
    ES APG 80 HEX 240
    240mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 WM 185
    ES APG 80 WM 185
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    185mm², Zagniatanie WM