  10. KRN-M10/-16
  11. Příslušenství
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
KRN-M10/-16
KRN-M10/-16
  • Příslušenství12
  • Je příslušenstvím15
  • Příbuzné výrobky5
  1. Krimpovací kleště
  2. Nalezen 12 výrobků
  • HTN 21
    HTN 21
    • Pracoviště a příslušenství
    • Nářadí
    • Krimpovací kleště
    • ... pro izolované/odizolované kontakty
    • ... pro odizolované kantakty
    • Crimping tools
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Nástroj k nalisování koncovek, Nástroj k nalisování kontaktů, 0.5mm², 6mm², Krimpování - odsazení
    Datový list Soubory ke stažení
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Pracoviště a příslušenství
    • Nářadí
    • Krimpovací kleště
    • ... pro tubulární (EN 13600), kompresní (din 46235) a krimpovací (DIN 46234) kabelová oka
    • Krimpovací nástroj pro tubulární (EN 13600) a kompresní kabelová oka (DIN 46235)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    6mm², 70mm², Šestihranné krimpování, WM krimpování
    Datový list Soubory ke stažení
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    10mm², 120mm², Šestihranné krimpování, WM krimpování
  • EPG 45
    EPG 45
    • Mechanické a elektrohydraulické nářadí do 300 mm²
    Nástroj k nalisování koncovek, 6mm², 150mm², Šestihranné krimpování, WM krimpování, Krimpování - odsazení, Lichoběžníkové krimpování, Oválné krimpování
  • EPG 60
    EPG 60
    Lisovací nástroje, Nářadí, Nástroj k nalisování koncovek, 6mm², 300mm², Šestihranné krimpování, WM krimpování, Krimpování - odsazení, Lichoběžníkové krimpování, Oválné krimpování
  • ES EPG 45 HEX 16/35
    ES EPG 45 HEX 16/35
    • Krimpovací vložky
    • Konektory EPG 45
    • ... pro kompresní kabelová oka (podle DIN 46235)
    35mm², Šestihranné krimpování
  • ES EPG 45 WM 16/35
    ES EPG 45 WM 16/35
    • Krimpovací vložky
    • Konektory EPG 45
    • ... pro tubulární kabelová oka (podle EN 13600)
    35mm², WM krimpování
  • ES EPG/HPG 60 HEX 16
    ES EPG/HPG 60 HEX 16
    • Nástavec EPG 60
    • ... pro kompresní kabelová oka
    Vložka nástroje k nalisování koncovek, 16mm², Šestihranné krimpování
  • ES EPG/HPG 60 WM 16
    ES EPG/HPG 60 WM 16
    • Nástavec EPG 60
    • ... pro tubulární kabelová oka
    Vložka nástroje k nalisování koncovek, 16mm², WM krimpování
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydraulické a elektrohydraulické nářadí do 400 mm²
    6mm², 300mm², Šestihranné krimpování, WM krimpování, Krimpování - odsazení, Lichoběžníkové krimpování, Oválné krimpování