  10. KWN-M10/-25 45
  11. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
KWN-M10/-25 45
KWN-M10/-25 45
  • Lisävarusteet11
  • On lisävaruste12
  • Samankaltaiset tuotteet8
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 11 tuotetta löytyi
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    6mm², 70mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Datablad Downloads
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    Art.-Nr.:
    VPE:
    1 PC
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Datenblatt Downloads
  • EPG 45
    EPG 45
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    Art.-Nr.:
    Packaging unit:
    Pressing tool, 6mm², 150mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
    Data sheet Downloads
  • EPG 60
    EPG 60
    Item No.:
    Packaging unit:
    Pressing tools, Tools, Pressing tool, 6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
    Hoja de datos Descargas
  • ES EPG 45 HEX 25/50
    ES EPG 45 HEX 25/50
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    N.º de artículo:
    Unidad de embalaje:
    50mm², Hexagonal crimp
    Hoja de datos Téléchargements
  • ES EPG 45 WM 25/50
    ES EPG 45 WM 25/50
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    Référence produit:
    Conditionnement:
    50mm², WM crimp
    Fiche de données Téléchargements
  • ES EPG/HPG 60 HEX 25
    ES EPG/HPG 60 HEX 25
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    Crimping tool insert, 25mm², Hexagonal crimp
    Adatlap Letöltések
  • ES EPG/HPG 60 WM 25
    ES EPG/HPG 60 WM 25
    • EPG 60 inserts
    • ... for tubular cable lugs
    Cikkszám:
    Confezione:
    Crimping tool insert, 25mm², WM crimp
    Foglio dati Download
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    N. articolo:
    Confezione:
    6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
    Foglio dati Download
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    N. articolo:
    25mm², Hexagonal crimp