  12. RCL424005
  13. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
RCL424005
RCL424005
  • Jednotlivý díl3
  • Příbuzné výrobky8
  • RCL424005
    RCL424005
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    • RCL – reléové moduly pro zásuvný konektor 12,8 mm
    • 2 CO kontakty (kontakty AgNi)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 5 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • RCL424012
    RCL424012
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 48 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 60 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    10 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: Ano
    10 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: Ano