  7. RCMC-5000-1A-P
  8. Is accessory of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
RCMC-5000-1A-P
RCMC-5000-1A-P
  • Accessories6
  • Is accessory of6
  • Related products12
  1. Rogowski coils
  2. 6 products found
  • RCMA-B22-D70-1.5
    RCMA-B22-D70-1.5
    • Automation & Software
    • Energy Measurement & Smart Metering
    • Current transformer
    • Rogowski coils
    Item No.:
    Packaging unit:
    1 PC
    Rogowski coil, Diameter: 70 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Data sheet Downloads
    • Automation & Software
    • Current transformer
    • Rogowski coils
    Item No.:
    Packaging unit:
    1 PC
    Rogowski coil, Diameter: 70 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Data sheet Downloads
    Rogowski coil, Diameter: 125 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 125 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 175 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 175 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal