  8. SD SET S2.5-5.5/PH1/2
  9. Akcesoria
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
SD SET S2.5-5.5/PH1/2
SD SET S2.5-5.5/PH1/2
  • Akcesoria6
  • Jest dodatkiem6
  • Pojedyncze części6
  • Pojedyncza część7
  • Produkty pokrewne5
  1. nieizolowane wkrętaki i zestawy
  2. Znaleziono produktów: 6
  • SDS 0.4X2.5X75
    SDS 0.4X2.5X75
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Wkrętaki
    • nieizolowane wkrętaki i zestawy
    • Wkrętaki z końcówką płaską
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    Wkrętak, Szerokość końcówki (B): 2.5 mm, Długość końcówki: 75 mm, Grubość końcówki (A): 0.4 mm
    Specyfikacja Probieranie
  • SDS 0.5X3.0X80
    SDS 0.5X3.0X80
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Wkrętaki
    • Wkrętaki z końcówką płaską
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    Wkrętak, Szerokość końcówki (B): 3 mm, Długość końcówki: 80 mm, Grubość końcówki (A): 0.5 mm
    Specyfikacja Probieranie
  • SDS 0.8X4.0X100
    SDS 0.8X4.0X100
    Wkrętak, Szerokość końcówki (B): 4 mm, Długość końcówki: 100 mm, Grubość końcówki (A): 0.8 mm
  • SDS 1.0X5.5X150
    SDS 1.0X5.5X150
    Wkrętak, Szerokość końcówki (B): 5.5 mm, Długość końcówki: 150 mm, Grubość końcówki (A): 1 mm
  • SDK PH1 X 80
    SDK PH1 X 80
    • Wkrętaki z końcówką krzyżową, typu Phillips
    Wkrętak, Szerokość końcówki (B): 4.5 mm, 80 mm, Grubość końcówki (A): 1
  • SDK PH2 X 100
    SDK PH2 X 100
    Wkrętak, Szerokość końcówki (B): 6 mm, 100 mm, Grubość końcówki (A): 2