  11. SL-SMT 5.08HC/18/90 3.2SN BK BX
  12. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SL-SMT 5.08HC/18/90 3.2SN BK BX
  • Tilbehør6
  • Er et modstykke til11
  • Anvendte produkter15
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 11 produkter fundet
  • BLZP 5.08HC/18/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/18/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    18 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 18, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Datablad Downloads
  • BLZP 5.08HC/18/180 SN BK BX
    BLZP 5.08HC/18/180 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors