  11. SV 7.62HP/09/90F 3.5SN BK BX
  12. Jest odpowiednikiem
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SV 7.62HP/09/90F 3.5SN BK BX
SV 7.62HP/09/90F 3.5SN BK BX
  • Akcesoria1
  • Jest odpowiednikiem1
  • Produkty pokrewne11
  1. BVZ 7.62HP 180F SN
  2. 1 tuotetta löytyi
  • BVZ 7.62HP/09/180F SN BK BX
    BVZ 7.62HP/09/180F SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Female plug, clamping-yoke screw connection
    • BVZ 7.62HP 180
    • BVZ 7.62HP 180F SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 9, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box