  9. TRPL 24-230VUC 2CO
  10. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TRPL 24-230VUC 2CO
TRPL 24-230VUC 2CO
  • Příslušenství29
  • Příbuzné výrobky6
  • TRPL 24-230VUC 2CO
    TRPL 24-230VUC 2CO
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • Moduly TERMSERIES - kompaktní
    • Elektromechanická relé
    • 2 přepínací kontakt
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    Moduly TERMSERIES - kompaktní, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, x 1 kontakt CO AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 6 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRPL 5VDC 2CO
    TRPL 5VDC 2CO
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • Elektromechanická relé
    • 2 přepínací kontakt
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    Moduly TERMSERIES - kompaktní, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, x 1 kontakt CO AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 5 V DC ±20 %, Trvalý proud: 6 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRPL 24VDC 2CO
    TRPL 24VDC 2CO
    Moduly TERMSERIES - kompaktní, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, x 1 kontakt CO AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC ±20 %, Trvalý proud: 6 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TRPL 24VUC 2CO
    TRPL 24VUC 2CO
    Moduly TERMSERIES - kompaktní, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, x 1 kontakt CO AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24 V UC ±10 %, Trvalý proud: 6 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TRPL 120VAC 2CO
    TRPL 120VAC 2CO
    Moduly TERMSERIES - kompaktní, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, x 1 kontakt CO AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 120 V AC ±10 %, Trvalý proud: 6 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TRPL 230VAC 2CO
    TRPL 230VAC 2CO
    Moduly TERMSERIES - kompaktní, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, x 1 kontakt CO AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC ±5 %, Trvalý proud: 6 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No