  12. TRS 24-230VUC 1CO ED2
  13. Příslušenství
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TRS 24-230VUC 1CO ED2
TRS 24-230VUC 1CO ED2
  • Příslušenství27
  • Jednotlivé díly1
  • Příbuzné výrobky11
  • TW TXS/TXZ R3.2
    TW TXS/TXZ R3.2
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Oddělovací deska
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Dělicí deska
    Datový list Soubory ke stažení
  • TIA F10
    TIA F10
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Adaptéry rozhraní
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    TERMSERIES, Adaptér, 10pólový konektor samec podle DIN EN 60603-13, dlouhá pojistná páčka, Počet signálních drah: 8, Jmenovité napětí DC : 24 V, Jmenovitý proud (na signální dráhu): 125 mA
    Datový list Soubory ke stažení
  • TIA SUBD 15S
    TIA SUBD 15S
    • Moduly TERMSERIES - kompaktní
    • Adaptéry rozhraní
    1 ks
    TERMSERIES, Adaptér, Sub-D, 15 pólový, DIN 41652 / IEC 60807, Počet signálních drah: 8, Jmenovité napětí DC : 24 V, Jmenovitý proud (na signální dráhu): 125 mA
  • TIAL F20
    TIAL F20
    TERMSERIES, Adaptér, 20pólový konektor samec podle DIN EN 60603-13, dlouhá pojistná páčka, Počet signálních drah: 16, Jmenovité napětí DC : 24 V, Jmenovitý proud (na signální dráhu): 60 mA