  6. WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
  7. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
  • Lisävarusteet95
  • Samankaltaiset tuotteet1057
  • WEW 35/1
    WEW 35/1
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Accessories
    • End bracket
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    End bracket, dark beige, TS 35, V-2, Wemid, Width: 12 mm, 100 °C
    Tuotesivu Lataukset
  • WAP WDK2.5/BLZ/M.ZA
    WAP WDK2.5/BLZ/M.ZA
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Accessories
    • End plates and partition plates
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    End plate for terminals, dark beige, Height: 45.4 mm, Width: 5.08 mm, V-0, Wemid, Snap-on: No
    Tuotesivu Lataukset
  • WAP WDK2.5/BLZ/O.ZA
    WAP WDK2.5/BLZ/O.ZA
    20 PC
  • WAP WDK2.5/BLZ/O.ZA LG
    WAP WDK2.5/BLZ/O.ZA LG
    End plate for terminals, Light Grey, Height: 45.4 mm, Width: 5.08 mm, V-0, Wemid, Snap-on: No
  • WAD WDU1.5/BLZ/BLA
    WAD WDU1.5/BLZ/BLA
    • Warning cover
    Terminal cover, dark beige, Wemid, Height: 12.75 mm, Width: 9.48 mm, Depth: 8.85 mm, V-0
  • WBB ZA WDK2.5/BL5.08
    WBB ZA WDK2.5/BL5.08
    • Mounting support
    10 PC
    Partition plate (terminal), orange, Height: 58 mm, Width: 5 mm, V-2, PA 66
  • WBB WDK2.5/BL5.08
    WBB WDK2.5/BL5.08
    • Mounting support
    10 PC