  7. WPD 131 1X95/1X95 BN
  8. Anvendte produkter
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
WPD 131 1X95/1X95 BN
WPD 131 1X95/1X95 BN
  • Tilbehør6
  • Anvendte produkter54
  • WPD 130 1X50/1X50 GY
    WPD 130 1X50/1X50 GY
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Power feed-in
    • Aluminium terminal blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    9 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 50 mm², 150 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
    Datablad Downloads
  • WPD 130 1X50/1X50 BL
    WPD 130 1X50/1X50 BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Power feed-in
    • Aluminium terminal blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    9 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, blue, 50 mm², 150 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
    Datablad Downloads
  • WPD 230 2X50/2X50 GY
    WPD 230 2X50/2X50 GY
    5 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 50 mm², 150 A, 1000 V, Number of connections: 4, Number of levels: 1
  • WPD 230 2X50/2X50 BL
    WPD 230 2X50/2X50 BL
    5 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, blue, 50 mm², 150 A, 1000 V, Number of connections: 4, Number of levels: 1
  • WPD 131 1X95/1X95 GY
    WPD 131 1X95/1X95 GY
    2 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 95 mm², 232 A, 1000 V, Number of connections: 1, Number of levels: 1
  • WPD 131 1X95/1X95 BL
    WPD 131 1X95/1X95 BL
    2 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, blue, 95 mm², 232 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
  • WPD 132 1X185/1X185 GY
    WPD 132 1X185/1X185 GY
    1 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 185 mm², 353 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
  • WPD 132 1X185/1X185 BL
    WPD 132 1X185/1X185 BL
    1 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, blue, 185 mm², 353 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
  • WPD 133 1X300/1X300 GY
    WPD 133 1X300/1X300 GY
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 300 mm², 520 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1
  • WPD 133 1X300/1X300 BL
    WPD 133 1X300/1X300 BL
    Potential distributor terminal, Screw connection, blue, 300 mm², 520 A, 1000 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1