  7. WPD 131 1X95/1X95 GN
  8. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
WPD 131 1X95/1X95 GN
WPD 131 1X95/1X95 GN
  • Příslušenství6
  • Příbuzné výrobky54
  • WPD 130 1X50/1X50 GY
    WPD 130 1X50/1X50 GY
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Vstup napájení
    • Hliníkové svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    9 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Světle šedá, 50 mm², 150 A, 1000 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1
    Datový list Soubory ke stažení
  • WPD 130 1X50/1X50 BL
    WPD 130 1X50/1X50 BL
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Vstup napájení
    • Hliníkové svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    9 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Modrá, 50 mm², 150 A, 1000 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1
    Datový list Soubory ke stažení
  • WPD 230 2X50/2X50 GY
    WPD 230 2X50/2X50 GY
    5 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Světle šedá, 50 mm², 150 A, 1000 V, Počet připojení: 4, Počet úrovní: 1
  • WPD 230 2X50/2X50 BL
    WPD 230 2X50/2X50 BL
    5 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Modrá, 50 mm², 150 A, 1000 V, Počet připojení: 4, Počet úrovní: 1
  • WPD 131 1X95/1X95 GY
    WPD 131 1X95/1X95 GY
    2 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Světle šedá, 95 mm², 232 A, 1000 V, Počet připojení: 1, Počet úrovní: 1
  • WPD 131 1X95/1X95 BL
    WPD 131 1X95/1X95 BL
    2 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Modrá, 95 mm², 232 A, 1000 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1
  • WPD 132 1X185/1X185 GY
    WPD 132 1X185/1X185 GY
    1 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Světle šedá, 185 mm², 353 A, 1000 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1
  • WPD 132 1X185/1X185 BL
    WPD 132 1X185/1X185 BL
    1 ks
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Modrá, 185 mm², 353 A, 1000 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1
  • WPD 133 1X300/1X300 GY
    WPD 133 1X300/1X300 GY
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Světle šedá, 300 mm², 520 A, 1000 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1
  • WPD 133 1X300/1X300 BL
    WPD 133 1X300/1X300 BL
    Svorka k rozvádění napájení, Šroubové připojení, Modrá, 300 mm², 520 A, 1000 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1