  6. ZDUB 2.5-2/2AN/RC
  7. Använda produkter
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
ZDUB 2.5-2/2AN/RC
ZDUB 2.5-2/2AN/RC
  • Tillbehör10
  • Använda produkter50
  • AKZ 1.5
    AKZ 1.5
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Minikopplingsplintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, beige/gul, mörkbeige, 1.5 mm², 17.5 A, 250 V, Antal anslutningar: 2
    Datablad Nedladdningar
  • WDK 1.5/R3.5
    WDK 1.5/R3.5
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Minikopplingsplintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Flervånings-radplint, Skruvanslutning, mörkbeige, 1.5 mm², 400 V, Antal anslutningar: 4, Antal våningar: 2, TS 15, V-0
    Datablad Nedladdningar
  • AKZ 2.5
    AKZ 2.5
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, beige/gul, mörkbeige, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Antal anslutningar: 2
  • WDU 1.5/R3.5
    WDU 1.5/R3.5
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, mörkbeige, 1.5 mm², 17.5 A, 400 V, Antal anslutningar: 2
  • AKZ 4
    AKZ 4
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, mörkbeige, 4 mm², 32 A, 400 V, Antal anslutningar: 2
  • ZDUB 2.5-2/2AN/DM
    ZDUB 2.5-2/2AN/DM
    Z-Serie, Genomgångs-radplint, Märkarea: 2.5 mm², Fjäderanslutning, mörkbeige, Direktmontage
  • WPE 1.5/R3.5
    WPE 1.5/R3.5
    50 items
    Skyddsledarplint, Skruvanslutning, grön/gul, 1.5 mm², 400 V, Antal anslutningar: 2, Antal våningar: 1, TS 15, V-0, Wemid
  • AKE 4
    AKE 4
    Skyddsledarplint, Skruvanslutning, gul, grön, 4 mm², 500 V, Antal anslutningar: 2, Antal våningar: 1, TS 15, V-0, Wemid
  • ZDUB 2.5-2/2AN/15
    ZDUB 2.5-2/2AN/15
    Z-Serie, Genomgångs-radplint, Märkarea: 2.5 mm², Fjäderanslutning, mörkbeige
  • WDK 1.5/R3.5 BL
    WDK 1.5/R3.5 BL
    Flervånings-radplint, Skruvanslutning, blå, 1.5 mm², 400 V, Antal anslutningar: 4, Antal våningar: 2, TS 15, V-0