  6. ZDUB 2.5-2/4AN/DM
  7. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
ZDUB 2.5-2/4AN/DM
ZDUB 2.5-2/4AN/DM
  • Příslušenství12
  • Příbuzné výrobky50
  • AKZ 1.5
    AKZ 1.5
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Mini svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, béžová / žlutá, Tmavě béžová, 1.5 mm², 17.5 A, 250 V, Počet připojení: 2
    Datový list Soubory ke stažení
  • WDK 1.5/R3.5
    WDK 1.5/R3.5
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Mini svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Vícevrstvá modulární svorka, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 1.5 mm², 400 V, Počet připojení: 4, Počet úrovní: 2, TS 15, V-0
    Datový list Soubory ke stažení
  • AKZ 2.5
    AKZ 2.5
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, béžová / žlutá, Tmavě béžová, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Počet připojení: 2
  • WDU 1.5/R3.5
    WDU 1.5/R3.5
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 1.5 mm², 17.5 A, 400 V, Počet připojení: 2
  • AKZ 4
    AKZ 4
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 4 mm², 32 A, 400 V, Počet připojení: 2
  • ZDUB 2.5-2/2AN/DM
    ZDUB 2.5-2/2AN/DM
    Z řada, Průchozí svorka, Jmenovitý průřez: 2.5 mm², Připojení s kotevní svorkou, Tmavě béžová, Přímá montáž
  • WPE 1.5/R3.5
    WPE 1.5/R3.5
    50 ks
    PE svorka, Šroubové připojení, zelená / žlutá, 1.5 mm², 400 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1, TS 15, V-0, Wemid
  • AKE 4
    AKE 4
    PE svorka, Šroubové připojení, Žlutá, Zelená, 4 mm², 500 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1, TS 15, V-0, Wemid
  • ZDUB 2.5-2/2AN/15
    ZDUB 2.5-2/2AN/15
    Z řada, Průchozí svorka, Jmenovitý průřez: 2.5 mm², Připojení s kotevní svorkou, Tmavě béžová
  • WDK 1.5/R3.5 BL
    WDK 1.5/R3.5 BL
    Vícevrstvá modulární svorka, Šroubové připojení, Modrá, 1.5 mm², 400 V, Počet připojení: 4, Počet úrovní: 2, TS 15, V-0