  9. A2L/16/M16-WM
  10. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
A2L/16/M16-WM
A2L/16/M16-WM
  • Příslušenství1
  • Je příslušenstvím10
  • Příbuzné výrobky8
  • A2L/25/M25-WM
    A2L/25/M25-WM
    • Konektivita
    • Systémy a komponenty pro vstup kabelů
    • Kabelové vývodky
    • Kabelové vývodky pro nebezpečné oblasti – Ex
    • Kabelové průchodky Ex e/d - A2L
    • Metrický systém
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 ks
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 25 x 1,5, 16 mm, OD min. 13.5 - OD max. 20 mm, Mosaz poniklovaná
    Datový list Soubory ke stažení
  • A2L/32/M32-WM
    A2L/32/M32-WM
    • Konektivita
    • Kabelové vývodky
    • Metrický systém
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 ks
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 32 x 1m5, 16 mm, OD min. 19.5 - OD max. 26.3 mm, Mosaz poniklovaná
    Datový list Soubory ke stažení
  • A2L/50/M50-WM
    A2L/50/M50-WM
    6 ks
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 50 x 1,5, 16 mm, OD min. 37.5 - OD max. 44.1 mm, Mosaz poniklovaná
  • A2L/50S/M50-WM
    A2L/50S/M50-WM
    6 ks
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 50 x 1,5, 16 mm, OD min. 31.5 - OD max. 38.2 mm, Mosaz poniklovaná
  • A2L/20/M20-WM
    A2L/20/M20-WM
    24 ks
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 20 x 1,5, 16 mm, OD min. 10 - OD max. 14 mm, Mosaz poniklovaná
  • A2L/16/M16-WM
    A2L/16/M16-WM
    24 ks
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 16 x 1,5, 16 mm, OD min. 4.5 - OD max. 8.7 mm, Mosaz poniklovaná
  • A2L/20S/M20-WM
    A2L/20S/M20-WM
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 20 x 1,5, 16 mm, OD min. 8 - OD max. 11.7 mm, Mosaz poniklovaná
  • A2L/40/M40-WM
    A2L/40/M40-WM
    9 ks
    A2L (Klippon nepancéřový, kabelová průchodka Ex e/d), Kabelové těsnění, rovný, M 40 x 1,5, 16 mm, OD min. 25.5 - OD max. 32.2 mm, Mosaz poniklovaná