  10. BCZ 3.81/05/180LRZE SN OR BX
  11. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BCZ 3.81/05/180LRZE SN OR BX
BCZ 3.81/05/180LRZE SN OR BX
  • Samankaltaiset tuotteet7
  • BCZ 3.81/05/180LRZE SN OR BX
    BCZ 3.81/05/180LRZE SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.81 mm (0.150 inch) - Series BC/SC 3.81
    • Female plugs - screw connection
    • BCZ 3.81/180
    • BCZ 3.81/180LRZE
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 3.81 mm, Number of poles: 5, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 1.5 mm², Box