  10. BLC 5.08/02/180R BK BX
  11. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BLC 5.08/02/180R BK BX
BLC 5.08/02/180R BK BX
  • Toebehoren11
  • Contradelen38
  • Verwante producten24
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 38 producten gevonden
  • SL-SMT 5.08HC/02/90 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Product ID:
    VPE:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Product ID:
    VPE:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Box