  10. BLF 5.08HC/17/90 SN OR BX
  11. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BLF 5.08HC/17/90 SN OR BX
BLF 5.08HC/17/90 SN OR BX
  • Lisävarusteet4
  • On lisävaruste20
  • Vastineet3
  • Samankaltaiset tuotteet29
  1. Male headers - solder connection
  2. 3 tuotetta löytyi
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - solder connection
    • SL 5.08HC/90
    • SL 5.08HC/90
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 17, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors