  10. BLF 5.08HC/21/180F SN OR BX
  11. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLF 5.08HC/21/180F SN OR BX
BLF 5.08HC/21/180F SN OR BX
  • Příslušenství6
  • Protikusy4
  • Příbuzné výrobky38
  1. Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
  2. Nalezen 4 výrobků
  • SL-SMT 5.08HC/21/90LF 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90LF
    • SL-SMT 5.08HC/90LF Box
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Pájená příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 21, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SLDV-THR 5.08/42/180F 1.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • SLDV-THR 5.08/180
    • SLDV-THR 5.08/180F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    8 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 42, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 1.5 mm, pocínované, černá, Box