  11. BUF 10.16IT/04/180F AG BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BUF 10.16IT/04/180F AG BK BX
BUF 10.16IT/04/180F AG BK BX
  • Příslušenství1
  • Protikusy3
  • Příbuzné výrobky4
  1. Pájecí připojení hlav kolíků
  2. Nalezen 3 výrobků
  • SU 10.16HP/04/90F 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/04/90F 3.5AG BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²
    • Pájecí připojení hlav kolíků
    • SU 10.16HP/90
    • SU 10.16HP/90F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 10.16 mm, Počet pólů: 4, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, postříbřené, černá, Box