  11. CRI10110
  12. Pojedyncza część
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
CRI10110
CRI10110
  • Akcesoria16
  • Odpowiedniki2
  • Pojedyncza część1
  • Produkty pokrewne7
  1. US Kitted Modules
  2. 1 termék található
  • CRIKIT P 110VDC 1CO L/D UL
    CRIKIT P 110VDC 1CO L/D UL
    • Elektronika
    • Relémodulok és szilárdtest-relék
    • Univerzális termékcsalád
    • CUBESERIES
    • US Kitted Modules
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    10 Darab
    , Érintkezők száma: 1, Váltóérintkező AgNi, Névleges vezérlőfeszültség: 110 V DC, Folytonos áram: 16 A, PUSH IN, Ellenőrző gomb elérhető: No