  12. DRI314110LTD
  13. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRI314110LTD
DRI314110LTD
  • Příslušenství13
  • Protikusy4
  • Jednotlivý díl1
  • Příbuzné výrobky4
  1. Šroubové připojení
  2. Nalezen 1 výrobků
  • DRIKIT 110VDC 1CO LD/PB
    DRIKIT 110VDC 1CO LD/PB
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Kompletní moduly
    • 1 CO kontakt (šířka 16 mm)
    • Šroubové připojení
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    D-SERIES DRI, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 10 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: Ano