  12. DRI424024LD
  13. Pojedyncza część
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
DRI424024LD
DRI424024LD
  • Akcesoria15
  • Odpowiedniki4
  • Pojedyncza część2
  • Produkty pokrewne4
  1. DRI (szer. 16 mm)
  2. Znaleziono produktów: 2
  • DRIKITP 24VDC 2CO LD
    DRIKITP 24VDC 2CO LD
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Kompletne moduły
    • 2 zestyki CO (szerokość 16 mm i 27 mm)
    • DRI (szer. 16 mm)
    • Złącze PUSH IN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES DRI, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 5 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
  • DRIKIT 24VDC 2CO LD
    DRIKIT 24VDC 2CO LD
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Kompletne moduły
    • DRI (szer. 16 mm)
    • Złącze śrubowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES DRI, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 5 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie