  12. DRI424110LD
  13. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRI424110LD
DRI424110LD
  • Příslušenství13
  • Protikusy4
  • Jednotlivý díl1
  • Příbuzné výrobky4
  1. Šroubové připojení
  2. Nalezen 1 výrobků
  • DRIKIT 110VDC 2CO LD
    DRIKIT 110VDC 2CO LD
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Kompletní moduly
    • 2 CO kontakty (šířka 16 mm a 27 mm)
    • DRI (šířka 16 mm)
    • Šroubové připojení
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    D-SERIES DRI, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 5 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No