  11. DRR373220L
  12. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
DRR373220L
DRR373220L
  • Lisävarusteet13
  • Vastineet1
  • Samankaltaiset tuotteet8
  • DRR373012L
    DRR373012L
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRR (38 mm width)
    • Individual relays
    • 3 CO contacts
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRR (38 mm width)
    • Individual relays
    • 3 CO contacts
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
    • DRR (38 mm width)
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No
    • DRR (38 mm width)
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No
  • DRR373220L
    DRR373220L
    • DRR (38 mm width)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 220 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Datový list Soubory ke stažení
    • DRR (38 mm width)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Datový list Downloads
    • DRR (38 mm width)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Datablad Downloads
    • DRR (38 mm width)
    Art.-Nr.:
    D-SERIES DRR, Relay, Number of contacts: 3, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection, Test button available: No