  8. HDC-C-HD-SM0.14-0.37AU
  9. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
HDC-C-HD-SM0.14-0.37AU
HDC-C-HD-SM0.14-0.37AU
  • Lisävarusteet5
  • On lisävaruste39
  • Samankaltaiset tuotteet20
  • HDC HQ 4/2 FC
    HDC HQ 4/2 FC
    • Connectivity
    • Connectors
    • Heavy duty connectors
    • Inserts
    • Fixed-pole inserts
    • HQ Series - 10A - 40A, 250V - 690V, 5 - 17 poles
    • Crimp connection
    • Size HQ
    • 4/2-pole
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    HDC insert, Female, 690 V, 40 A, Number of poles: 6, Crimp connection, Installation size: HQ
    Tuotesivu Lataukset
  • HDC HQ 4/2 MC
    HDC HQ 4/2 MC
    • Connectivity
    • Connectors
    • Heavy duty connectors
    • Inserts
    • Fixed-pole inserts
    • Crimp connection
    • Size HQ
    • 4/2-pole
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    HDC insert, Male, 690 V, 40 A, Number of poles: 6, Crimp connection, Installation size: HQ
    Tuotesivu Lataukset
  • CTX CM 1.6/2.5
    CTX CM 1.6/2.5
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ...for turned/stamped contacts
    • ... for milled contacts
    • Crimping tools
    Pressing tool, Crimping tool for contacts, 0.14mm², 4mm², W crimp
  • CTIN CM 1.6/2.5
    CTIN CM 1.6/2.5
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • ... for milled contacts
    Pressing tool, Crimping tool for contacts, 0.14mm², 6mm², 4-indent crimp