  10. KRN-M10/-25
  11. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
KRN-M10/-25
KRN-M10/-25
  • Aksesuarlar12
  • aksesuarıdır12
  • İlgili ürünler6
  1. Crimping tools
  2. 12 ürün bulundu
  • HTN 21
    HTN 21
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ...for insulated/non-insulated contacts
    • ... for non-insulated contacts
    • Crimping tools
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    Pressing tool, Crimping tool for contacts, 0.5mm², 6mm², Indent crimp
    Veri sayfası İndirilenler
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    6mm², 70mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Veri sayfası İndirilenler
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp, WM crimp
  • ES EPG 45 HEX 25/50
    ES EPG 45 HEX 25/50
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    50mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG 45 WM 25/50
    ES EPG 45 WM 25/50
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    50mm², WM crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 25
    ES EPG/HPG 60 HEX 25
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 25mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 25
    ES EPG/HPG 60 WM 25
    • EPG 60 inserts
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 25mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    6mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    25mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hexagonal crimp