  10. KRN-M10/-95
  11. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
KRN-M10/-95
KRN-M10/-95
  • Lisävarusteet10
  • On lisävaruste8
  • Samankaltaiset tuotteet7
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 8 tuotetta löytyi
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • ES EPG 45 HEX 95
    ES EPG 45 HEX 95
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    95mm², Hexagonal crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • ES EPG 45 WM 95
    ES EPG 45 WM 95
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    95mm², WM crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 150mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 95
    ES EPG/HPG 60 HEX 95
    • EPG 60 inserts
    Crimping tool insert, 95mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 95
    ES EPG/HPG 60 WM 95
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 95mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 95
    ES APG 80 WM 95
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    95mm², WM crimp