  10. KRN-M10/300 S
  11. On lisävaruste
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
KRN-M10/300 S
KRN-M10/300 S
  • Lisävarusteet2
  • On lisävaruste4
  • Samankaltaiset tuotteet3
  1. APG 80 / HPG 80 inserts
  2. 4 products found
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    Item No.:
    Packaging unit:
    1 PC
    70mm², Hexagonal crimp
    Data sheet Downloads
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    Item No.:
    Packaging unit:
    1 PC
    95mm², Hexagonal crimp
    Data sheet Downloads
  • ES APG 80 HEX 300
    ES APG 80 HEX 300
    300mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 300
    ES APG 80 WM 300
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    300mm², WM crimp