  10. KRN-M12/-70
  11. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
KRN-M12/-70
KRN-M12/-70
  • Lisävarusteet11
  • On lisävaruste9
  • Samankaltaiset tuotteet7
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 9 tuotetta löytyi
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    6mm², 70mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • ES EPG 45 HEX 10/70
    ES EPG 45 HEX 10/70
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG 45 WM 10/70
    ES EPG 45 WM 10/70
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    70mm², WM crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 150mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 70
    ES EPG/HPG 60 HEX 70
    • EPG 60 inserts
    Crimping tool insert, 70mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 70
    ES EPG/HPG 60 WM 70
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 70mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 70
    ES APG 80 WM 70
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    70mm², WM crimp