  10. KRN-M16/-120
  11. On lisävaruste
La plantilla de pedido "{{name}}" se ha creado y activado correctamente.
KRN-M16/-120
KRN-M16/-120
  • Lisävarusteet10
  • On lisävaruste17
  • Samankaltaiset tuotteet6
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 17 produits trouvés
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 PC
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp, WM crimp
    Foglio dati Download
  • ES EPG 45 HEX 120
    ES EPG 45 HEX 120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    N. articolo:
    Confezione:
    1 PC
    120mm², Hexagonal crimp
    Foglio dati 다운로드
  • ES EPG 45 WM 120
    ES EPG 45 WM 120
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    항목 번호:
    패키징 단위:
    120mm², WM crimp
    데이터 시트 다운로드
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Product ID:
    VPE:
    Crimping tool insert, 150mm², Hexagonal crimp
    Gegevensblad Downloaden
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • EPG 60 inserts
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    Crimping tool insert, 120mm², Hexagonal crimp
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG/HPG 60 WM 120
    ES EPG/HPG 60 WM 120
    • ... for tubular cable lugs
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    Crimping tool insert, 120mm², WM crimp
    Specyfikacja Загрузки
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    № продукта:
    Упаковочная единица:
    6mm², Hexagonal crimp
    Спецификация Загрузки
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    Produkt-ID:
    VPE:
    25mm², Hexagonal crimp
    Datablad Nedladdningar
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    35mm², Hexagonal crimp
    Veri sayfası İndirilenler
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50mm², Hexagonal crimp