  10. KRN-M16/-300
  11. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
KRN-M16/-300
KRN-M16/-300
  • Tilbehør2
  • Er tilbehør til5
  • Anvendte produkter5
  • WFF 300
    WFF 300
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    4 PC
    Bolt-type screw terminals, Feed-through terminal, Rated cross-section: 300 mm², Threaded stud connection
    Datablad Downloads
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    70mm², Hexagonal crimp
    Datablad Downloads
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    1 PC
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 300
    ES APG 80 HEX 300
    300mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 300
    ES APG 80 WM 300
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    300mm², WM crimp