  7. RCMC-5000-AO-P
  8. Aksesuarlar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
RCMC-5000-AO-P
RCMC-5000-AO-P
  • Aksesuarlar6
  • aksesuarıdır6
  • İlgili ürünler12
  1. Rogowski coils
  2. 6 ürün bulundu
  • RCMA-B22-D70-1.5
    RCMA-B22-D70-1.5
    • Automation & Software
    • Energy Measurement & Smart Metering
    • Current transformer
    • Rogowski coils
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    Rogowski coil, Diameter: 70 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Veri sayfası İndirilenler
    • Automation & Software
    • Current transformer
    • Rogowski coils
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    Rogowski coil, Diameter: 70 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Veri sayfası İndirilenler
    Rogowski coil, Diameter: 125 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 125 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 175 mm, Cable length: 1.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal
    Rogowski coil, Diameter: 175 mm, Cable length: 4.5 m, 100…5000 A, Output : Pulse, mV signal