  10. RIM 3 110/230VUC
  11. Is accessory of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
RIM 3 110/230VUC
RIM 3 110/230VUC
  • Is accessory of108
  • Related products3
  1. Relay Modules & Solid-State Relays
  2. 108 products found
  • DRIKITP 115VAC 1CO LD
    DRIKITP 115VAC 1CO LD
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Complete modules
    • 1 CO contact (16 mm width)
    • PUSH IN connection
    Item No.:
    Packaging unit:
    10 PC
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: No
    Data sheet Downloads
  • DRIKITP115VAC 1CO LD/PB
    DRIKITP115VAC 1CO LD/PB
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Complete modules
    • 1 CO contact (16 mm width)
    • PUSH IN connection
    Item No.:
    Packaging unit:
    10 empty
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: Yes
    Data sheet Downloads
  • DRIKITP 230VAC 1CO LD
    DRIKITP 230VAC 1CO LD
    • 1 CO contact (16 mm width)
    10 PC
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: No
  • DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
    DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
    • 1 CO contact (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: Yes
  • DRIKIT 110VDC 1CO LD
    DRIKIT 110VDC 1CO LD
    • 1 CO contact (16 mm width)
    • Screw connection
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 10 A, Screw connection, Test button available: No
  • DRIKIT 110VDC 1CO LD/PB
    DRIKIT 110VDC 1CO LD/PB
    • 1 CO contact (16 mm width)
    • Screw connection
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 10 A, Screw connection, Test button available: Yes
  • DRIKIT 115VAC 1CO LD
    DRIKIT 115VAC 1CO LD
    • 1 CO contact (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, Screw connection, Test button available: No
  • DRIKIT 115VAC 1CO LD/PB
    DRIKIT 115VAC 1CO LD/PB
    • 1 CO contact (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, Screw connection, Test button available: Yes
  • DRIKIT 230VAC 1CO LD
    DRIKIT 230VAC 1CO LD
    • 1 CO contact (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, Screw connection, Test button available: No
  • DRIKIT 230VAC 1CO LD/PB
    DRIKIT 230VAC 1CO LD/PB
    • 1 CO contact (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, Screw connection, Test button available: Yes