  12. RSS112012
  13. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
RSS112012
RSS112012
  • Jednotlivý díl4
  • Příbuzné výrobky4
  1. Reléové moduly a polovodičová relé
  2. Nalezen 4 výrobků
  • TRP 12VDC 1CO AU
    TRP 12VDC 1CO AU
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 CO kontakt
    • Tvrdé pozlacené kontakty
    • Připojení PUSH IN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC ±20 %, Trvalý proud: 6 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRS 12VDC 1CO AU
    TRS 12VDC 1CO AU
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 CO kontakt
    • Tvrdé pozlacené kontakty
    • Šroubové připojení
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC ±20 %, Trvalý proud: 6 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRZ 12VDC 1CO AU
    TRZ 12VDC 1CO AU
    • Připojení tažnou pružinou
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC ±20 %, Trvalý proud: 6 A, Připojení s kotevní svorkou, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TRS 12VDC 1COAU C1D2
    TRS 12VDC 1COAU C1D2
    • Tvrdé pozlacené kontakty pro aplikace C1D2