  7. SAIB-VSB-3P/24/9/LD
  8. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SAIB-VSB-3P/24/9/LD
SAIB-VSB-3P/24/9/LD
  • Samankaltaiset tuotteet2
  • SAIB-VSB-3P/24/9/LD
    SAIB-VSB-3P/24/9/LD
    • Connectivity
    • Connectors
    • Valve plug-in connector
    • Design type B
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Valve plug-in connector (field assembled), Number of poles: 3, Industrial design B (11 mm), Free-wheel diode, 24 V, 0.34...1.5 mm²
    Tuotesivu Lataukset
  • SAIB-VSB-3P/250/9-OB
    SAIB-VSB-3P/250/9-OB
    • Connectivity
    • Connectors
    • Valve plug-in connector
    • Design type B
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Valve plug-in connector (field assembled), Number of poles: 3, Industrial design B (11 mm), Without circuitry, 250 V, 0.34...1.5 mm²