  10. SLF 5.08/03/180B SN BK BX
  11. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SLF 5.08/03/180B SN BK BX
SLF 5.08/03/180B SN BK BX
  • On vastine kohteelle24
  • Samankaltaiset tuotteet20
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 24 tuotetta löytyi
  • BLZP 5.08HC/03/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/03/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    120 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 3, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box