  11. SV-SMT 7.62HP/04/90MF4 SC/4 2.6SN BX
  12. Şunun karşı parçasıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
SV-SMT 7.62HP/04/90MF4 SC/4 2.6SN BX
  • Aksesuarlar1
  • Şunun karşı parçasıdır2
  • İlgili ürünler4
  1. Female plug, PUSH IN spring connection
  2. 2 ürün bulundu
  • BVF 7.62HP/04/180MF4 BCF/04R SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BVF 7.62HP / BCF 3.81 180
    • BVF 7.62HP SN / BCF 3.81 SN 180MF
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    30 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, PUSH IN with actuator, PUSH IN without actuator, Clamping range, max. : 10 mm², Box
    Veri sayfası İndirilenler
  • BVFL 7.62HP/04/180MF4 BCF/04R SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • BVFL 7.62HP / BCF 3.81 180
    • BVFL 7.62HP / BCF 3.81 SN 180MF
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    32 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 6 mm², Box