  11. TOP 24-230VUC EMPTY ED2
  12. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
TOP 24-230VUC EMPTY ED2
TOP 24-230VUC EMPTY ED2
  • Tillbehör24
  • Är en motdel till4
  • Separat del till4
  • Använda produkter2
  1. Enskilda reläer
  2. 4 produkter hittades
  • RCLS3L024W
    RCLS3L024W
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Enskilda reläer
    • Elektromekaniska reläer
    • RCL – Reläkopplare för 12,8 mm uttag
    • 1 slutande kontakt, inkoppling (AgSnO-kontakt)
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    TERMSERIES, Relä, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO, Märkstyrspänning: 24 V DC, Varaktig ström: 16 A, Stickanslutning, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • RCLS3T024W
    RCLS3T024W
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Enskilda reläer
    • Elektromekaniska reläer
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    TERMSERIES, Relä, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO + W, Märkstyrspänning: 24 V DC, Varaktig ström: 16 A, Stickanslutning, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • RCL314024W
    RCL314024W
    • 1 växlande kontakt (AgNi-kontakt)
    TERMSERIES, Relä, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgNi, Märkstyrspänning: 24 V DC, Varaktig ström: 16 A, Stickanslutning, Testknapp finns: Nej
  • SSR 10-32VDC/0-35VDC 5A
    SSR 10-32VDC/0-35VDC 5A
    • Optokopplare
    • SSR – Solid State-relä för 12,8 mm uttag
    TERMSERIES, Solid-state relä, Märkstyrspänning: 10…32 V DC , Märkkopplingsspänning: 0…35 V DC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning