  9. TOPH 24VDC 5-48VDC10A C1D2
  10. İlgili ürünler
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
TOPH 24VDC 5-48VDC10A C1D2
TOPH 24VDC 5-48VDC10A C1D2
  • Aksesuarlar27
  • İlgili ürünler2
  • TOPH 24VDC 5-48VDC10A
    TOPH 24VDC 5-48VDC10A
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES-compact
    • Solid-state relays
    • 1 NO contact DC 10A
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    TERMSERIES-compact, Solid-state relay, Rated control voltage: 24 V DC ±20 % , Rated switching voltage: 5...48 V DC, Continuous current: 10 A, PUSH IN
    Veri sayfası İndirilenler
  • TOPH 24VDC 5-48VDC10A C1D2
    TOPH 24VDC 5-48VDC10A C1D2
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES-compact
    • Solid-state relays
    • 1 NO contact DC 10A
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC